Przewieziemy twoje meble, sprzęt RTV i AGD, kanapę na terenie Wrocławia i okolic. Zapakujemy kartony, skręcimy i rozkręcimy meble.
Firma przeprowadzkowa, czyli pakowanie i transport – Wrocław i okolice

Firma przeprowadzkowa czyli pakowanie mienia Wrocław

29 lipca 2022

Firma przeprowadzkowa, taka jak Czas – Start, świadczy kompleksowe usługi przeprowadzkowe. Czyli w ofercie posiada nie tylko pakowanie i transport, ale również inne usługi, które okazują się być wyjątkowo przydatne podczas organizowanych przeprowadzek.

 

Jak działa firma przeprowadzkowa?

Firma przeprowadzkowa organizuje przeprowadzkę rzeczy zleceniodawców we wskazanym terminie z punktu załadunku rzeczy do punktu ich odbioru. Nasza praktyka pokazuje, że znaczna część osób, które nie korzystają z usług firm przeprowadzkowych, błędnie zakłada, że przeprowadzka to nic innego, jak zwykły transport. Tymczasem przeprowadzka to coś zdecydowanie więcej. Pracownicy firmy przeprowadzkowej odbierają Twoje rzeczy w wyznaczonym czasie, odpowiednio je zabezpieczają na czas transportu, a następnie przewożą i przekazują rzeczy w punkcie odbioru. Z uwagi na różnorodność przewożonych rzeczy oraz ich liczbę, pracownicy firmy przeprowadzkowej muszą wcześniej sprawdzić, co i skąd będzie przewożone, dlatego podczas kontaktu telefonicznego, pracownicy firmy Czas – Start <www.czas-start.pl> zadają tak wiele pytań.

 

Profesjonalna przeprowadzka bez zakłóceń

Przeprowadzka bez zakłóceń i stresu jest możliwa tylko wtedy, kiedy wybierze się usługi przeprowadzkowe oferowane przez profesjonalną firmę przeprowadzkową. Dotyczy to również usług świadczonych przez firmy przepwadzkowe za granicę. Oczywiście, im więcej zlecisz usług firmie przeprowadzkowej, tym większą masz pewność, że wszystko pójdzie bez problemu. A usług dodatkowych firmy świadczą całkiem sporo. Zatem jest w czym wybierać. Przykładowo, firma Czas – Start <www.czas-start.pl>, posiada w ofercie oprócz samej przeprowadzki i transportu, również takie usługi, jak:

  • pakowanie,

  • sprzątanie po przeprowadzce,

  • wniesienie i zniesienie mebli oraz wyposażenia biur,

  • demontaż i montaż mebli,

  • odbiór i utylizację starych mebli, sprzętu biurowego, sprzętów RTV / AGD,

  • załadunek i rozładunek towarów.

Oprócz tego, firma przeprowadzkowa umożliwia skorzystanie z usług tragarzy do przenoszenia i magazynowania transportowanych rzeczy.

Firma przeprowadzkowa z pakowaniem to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na pakowanie rzeczy lub brak im cierpliwości do składania tych wszystkich pamiątek, ubrań i bibelotów.

Pakowanie mienia wrocław przez firmę przeprowadzkową

Niektóre firmy przeprowadzkowe – w tym Czas – Start - świadczą usługi pakowania. Firma przeprowadzkowa z pakowaniem to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na pakowanie rzeczy lub brak im cierpliwości do składania tych wszystkich pamiątek, ubrań i bibelotów. Trzeba wiedzieć, jak to wszystko złożyć i porozdzielać, aby nie zajmowało zbyt wiele miejsca w kartonach na przeprowadzki i jednocześnie nie zniszczyło się podczas przewozu. Jakby tego było mało, pakowanie większych gabarytowo rzeczy, jak meble, jest wyjątkowo problematyczne. Trzeba wiedzieć, jak to zrobić, aby dojechało pod nowy adres bez jakichkolwiek uszkodzeń. Pamiętaj, że kartony na przeprowadzkę możesz kupić sam, np. w Obi <www.obi.pl> lub zlecić to firmie przeprowadzkowej.

 

Demontaż i montaż mebli

Jak już jesteśmy przy dużych gabarytach i meblach… Usługa pakowania, jak sama nazwa wskazuje, obejmuje pakowanie przygotowanych rzeczy. Natomiast firmy przeprowadzkowe, w tym Czas – Start, świadczą kompleksowe usługi demontażu i montażu mebli. Co jest idealnym uzupełnieniem usługi pakowania do przeprowadzki.

 

Sprzątanie przez firmę przeprowadzkową po przeprowadzce

Ciekawą usługą uzupełniającą przeprowadzkę jest sprzątanie. Profesjonalne usługi sprzątające, to gwarancja pozostawienia czystego wnętrza, dzięki czemu będzie ono gotowe na przyjęcie nowych lokatorów.

 

Firma przeprowadzkowa - utylizacja starych mebli, sprzętu RTV/AGD

Przeprowadzka ze starymi meblami, sprzętem biurowym lub AGD i RTV, który planujesz i tak wyrzucić - nie ma najmniejszego sensu. Nie tylko płacisz za ich przewiezienie, ale jeszcze zajmują miejsce pod nowym adresem. Z kolei zgodnie z prawem, sprzęt i meble można wyrzucać tylko do specjalnych kontenerów, które nie są podstawiane zbyt często. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest zlecenie wywozu i utylizacji starych mebli, sprzętu RTV/AGD oraz biurowego, profesjonalnej firmie przeprowadzkowej, która dostarczy graty z chaty we właściwie miejsce.

 

Transport zapewniany przez firmę przeprowadzkową

Oczywiście przeprowadzka to też transport i przewóz rzeczy we właściwe miejsce. Pracownicy firmy przeprowadzkowej przed transportem odpowiednio zabezpieczają pakunki, aby ich zawartość nie uległa uszkodzeniu. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza, jeśli przewożone są delikatne rzeczy, które są podatne na uszkodzenia.

 

Wniesienie rzeczy

Kolejną dodatkową usługą świadczoną przez firmy przeprowadzkowe jest wniesienie rzeczy. Przeprowadzka może bowiem obejmować nie tylko dostarczenie rzeczy i ich wypakowanie, ale również wniesienie dobytku. Dlatego jest to idealna opcja dla kobiet, osób z problemami zdrowotnymi i singli, którzy w pojedynkę nie poradzą sobie z wniesieniem większych rzeczy.

 

Firma przeprowadzkowa – czy warto? Pakowanie mienia Wrocław

Oczywiście, że warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej. Pracownicy profesjonalnej firmy przeprowadzkowej sprawią, że przebiegnie ona bez problemów i stresów, Twoje rzeczy nie ulegną zniszczeniu, co oznacza, że oszczędzisz nerwy, czas i pieniądze.

 

Ile kosztuje firma przeprowadzkowa?

Koszt współpracy z firmą przeprowadzkową uzależniony jest od wielu czynników. W tym od odległości pomiędzy punktem załadunku i rozładunku, liczby godzin przeznaczonych na przeprowadzkę oraz zakresu usług zleconych firmie przeprowadzkowej. W przypadku zainteresowania cennikiem, warto skontaktować się z pracownikiem firmy przeprowadzkowej < https://czas-start.pl/kontakt>.

czas-start@o2.pl

+48 669 872 772

Kontakt

Zadzwoń do nas z zapytaniem o przeprowadzkę  

Zadzwoń do firmy czas-start

 Czas-start Wrocław Stabłowice                   ul. Oliwkowa 9

                        54-054 Wrocław

Odwiedź nas

Przeprowadzki domów i mieszkań

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki międzynarodowe

Sprzątanie mieszkań i domów

Utylizacja sprzętu i mebli

Przechowywanie mebli