Przewieziemy twoje meble, sprzęt RTV i AGD, kanapę na terenie Wrocławia i okolic. Zapakujemy kartony, skręcimy i rozkręcimy meble.

Zadzwoń - zapytaj o przeprowadzkę !

Transport międzymiastowy Wrocław

 

 

Szukasz sprawdzonej firmy, która w ofercie posiada takie usługi, jak transport międzynarodowy? Wrocław ma to szczęście, że na jego obszarze zlokalizowana jest profesjonalna firma transportowo- przeprowadzkową – Czas-Start, która przewiezie Twoje mienie w dowolne miejsce zlokalizowane na terenie całej Polski. Dlaczego jesteśmy najlepsi w branży? Ponieważ działamy szybko, bezusterkowo i bezstresowo. Wystarczy nam zaufać!

 

Transport Wrocław 

Transport Wrocław i w jego okolicy musi być zrealizowany przez fachową firmę transportową z doświadczeniem w branży przeprowadzkowej. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że Twoje mienie zostanie dostarczone pod wskazany adres bez jakichkolwiek problemów. Nasi specjaliści znają Wrocław, jak własną kieszeń, posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach i transporcie. Poza tym w transporcie wykorzystujemy samochody do załadunku 8 palet, które wyposażone są w windę, dzięki czemu jesteśmy w stanie przewieźć każdy ładunek, bez względu na jego masę lub wymiary. Działamy szybko, profesjonalnie, na czas, czyli tak jak chcesz!

 

Sprawdzony transport międzymiastowy Wrocław – inne miasta

Czas-Start świadczy usługi transportu międzymiastowego Wrocław – inne miasta zlokalizowane na terenie kraju. Jako profesjonaliści zapewniamy bezpieczny przewóz mienia w dowolne miejsce zlokalizowane w Polsce odpowiednim pojazdem, który zapewnia dużą ładowność i bezusterkowy przejazd. Oczywiście przewożone mienie jest odpowiednio przez nas zabezpieczone na czas transportu, dzięki czemu nie musisz się obawiać o jakiekolwiek uszkodzenia i straty finansowe.

Czas-start transport międzymiastowy Wrocław

Dlaczego warto zlecić nam transport międzymiastowy?

Istnieje wiele powodów, które przemawiają za tym, że to właśnie nam powinieneś zlecić transport międzymiastowy mienia. Wśród naszych największych zalet wymienić należy:

 • profesjonalizm,
 • doświadczenie w branży przeprowadzkowej i transportowej,
 • dbanie o przewożony ładunek,
 • poczucie odpowiedzialności za mienie naszych Klientów,
 • wywiązywanie się z terminów i warunków umowy,
 • atrakcyjne ceny,
 • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
 • szybkość działania,
 • zarejestrowana działalność gospodarcza – wystawiamy rachunki i faktury VAT.
 • indywidualne podejście do każdego zlecenia i Klienta,
 • dopasowanie usług do oczekiwań i potrzeb Klientów,
 • kompleksowe usługi transportowe,
 • umiejętność zachowania dyskrecji,
 • samochody do załadunku 8 palet wyposażone w windę.

 

Transport mienia Wrocław 

Świadczymy usługi transportu dowolnego mienia we Wrocławiu i okolicach oraz transport mienia z Wrocławia do dowolnej miejscowości na terenie Polski. Czyli możesz zlecić nam między innymi transport mienia Wrocław – Kraków lub Wrocław – Warszawa. Przewozimy każdy ładunek – nie licząc tych, które na mocy obowiązujących przepisów prawa wymagają transportu specjalnego. Jednak bez względu na to, co chcesz przewieźć, z nami masz pewność, że Twoje rzeczy dojadą do celu bez najmniejszych problemów.

Transport międzymiastowy z Wrocławia

Tani transport mienia Wrocław – Polska 

Czas-Start zapewnia transport mienia Wrocław – Polska w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu z naszych usług mogą skorzystać klienci indywidualni, jak i biznesowi bez względu na zasobność portfela. Faktem jest, że cena transportu mienia uzależniona jest od kilku czynników. Dlatego, aby określić ile wyniesie Cię transport rzeczy, musisz nam udzielić kilku informacji. Jeśli jednak chcesz oszacować orientacyjny koszt transportu mienia, zapoznaj się z naszym cennikiem dostępnym na naszej stronie internetowej. Natomiast jeśli chcesz poznać dokładny koszt transportu mienia – prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia, określą ostateczny koszt usługi.

 

Wynajem transportu kanapy 

Nasza oferta transportu mienia obejmuje również transport mebli zarówno na terenie Wrocławia, jak i transport mebli Wrocław – inne miasta w Polsce. Przewozimy każdy typ mebli. Nie ma znaczenia odległość, ani wielkość miejscowości – dojedziemy wszędzie!

 

Profesjonalny transport międzymiastowy - warunki

Przewożone przez nas meble są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Dodatkowo usług transportowe świadczymy samochodami o ładowności 8 palet, które dla większego komfortu i bezpieczeństwa wyposażone są w windę.

 

Transport WROCŁAW – cennik

Transport wyceniany jest w oparciu o kilka informacji. Przede wszystkim na cenę transportu wpływa odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Poza tym cena transportu uzależniona jest od rodzaju i ilości przewożonych towarów. Oczywiście na cenę usługi transportowej wpływa także zlecenie nam dodatkowych usług, takich jak, np. demontaż i montaż mebli. Jeśli chcesz poznać cenę transportu, zerknij do naszego cennika dostępnego na stronie internetowej lub od razu skontaktuj się z naszym pracownikiem, który udzieli Ci szczegółowych odpowiedzi na Twoje pytania związane z transportem mienia, mebli, palet.

 

 

Transport międzymiastowy Wrocław | Czas-start.pl

czas-start@o2.pl

+48 669 872 772

Kontakt

Zadzwoń do nas z zapytaniem o przeprowadzkę  

Zadzwoń do firmy czas-start

 Czas-start Wrocław Stabłowice                   ul. Oliwkowa 9

                        54-054 Wrocław

Odwiedź nas

Przeprowadzki domów i mieszkań

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki międzynarodowe

Sprzątanie mieszkań i domów

Utylizacja sprzętu i mebli

Przechowywanie mebli