Przewieziemy twoje meble, sprzęt RTV i AGD, kanapę na terenie Wrocławia i okolic. Zapakujemy kartony, skręcimy i rozkręcimy meble.

Zadzwoń - zapytaj o przeprowadzkę !

Utylizacja mebli i AGD Wrocław

 

 

Utylizacja mebli i AGD z Czas-Start sprawia, że nie musisz zastanawiać się, jak pozbyć się starego sprzętu AGD albo jak pozbyć się starych mebli z domu lub firmy. Poza tym dzięki nam nie musisz czekać na odbiór niepotrzebnych mebli i sprzętów przez firmę zapewniającą wywóz odpadów komunalnych w mieście. Ponieważ zrobimy to profesjonalnie w dogodnym dla siebie terminie. Co oznacza, że pozbywasz się niechcianych przedmiotów ze swojego domu lub firmy bez ryzyka narażenia się na jakiekolwiek problemy lub nieprzyjemności dokładnie wtedy, kiedy tego chcesz.

Jak to możliwe? Ponieważ Czas-Start to profesjonalna firma zajmująca się kompleksową utylizacją mebli oraz sprzętu AGD i RTV na terenie Wrocławia. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, a więc zapewniamy odbiór zużytego sprzętu elektronicznego lub mebli z domów i mieszkań, jak i firmami. Co oznacza, że jako firma nie musisz martwić się o to, gdzie oddać zużyty sprzęt elektroniczny, ponieważ zrobimy to za Ciebie.

Pomożemy i wywieziemy - Utylizacja mebli i AGD Wrocław

Profesjonalna utylizacja Wrocław 

Warto mieć na względzie, że utylizacja mebli oraz sprzętu AGD i RTV, czyli pozbycie się ich z domu lub firmy jest możliwe w świetle obowiązujących przepisów prawa wyłącznie w specjalnie do tego przeznaczonych kontenerach podstawianych przez firmę zapewniającą wywóz odpadów komunalnych w Twoim mieście lub przez dostarczenie mebli lub sprzętu do miejsca zbiórek. Przy czym w praktyce kontenery na meble oraz sprzęt RTV i AGD podstawiane są okazjonalnie, co w praktyce oznacza, że muszą zalegać w Twoim domu lub biurze do konkretnego terminu.

Wyjątek stanowi zlecenie firmie zajmującej się utylizacją mebli i sprzętu Czas-Start, dzięki czemu nie musisz czekać wiele tygodni na pozbycie się staroci. Ponieważ firma Czas-Start wywiezie Twoje stare meble i sprzęt elektroniczny w odpowiednim dla Ciebie terminie. A wszystko to odbywa się w sposób bezpieczny, przyjazny środowisku i co równie ważne – zgodnie z prawem. Co w praktyce oznacza, że oszczędzasz czas, miejsce, nerwy i pieniądze.

 

Utylizacja mebli Wrocław 

Czas-Start zapewnia kompleksowy wywóz różnorakich mebli domowych i biurowych o wszystkich gabarytach na terenie Wrocławia w dogodnym dla naszych Klientów terminie. Oczywiście naszych pracowników wyróżnia wieloletnie doświadczenie w branży i odpowiedzialność, dlatego podczas odbioru mebli zapewniamy bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonywanych usług oraz legalność, tzn, że wywożone przez nas meble trafiają do odpowiednich punktów zbiórek. Opróżniamy domy między innymi z:

  • szaf i meblościanek,

  • stołów i krzeseł,

  • mebli w zabudowie,

  • łóżek, kanap, narożników i innych mebli tapicerowanych,

  • mebli biurowych,

  • komody, szafki i regały.

 

Fachowa utylizacja AGD Wrocław 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę firmy Czas-Start o fachową utylizację sprzętu AGD na terenie Wrocławia. Dlatego już teraz nie musisz się obawiać o to, jak pozbyć się starego sprzętu AGD i czy można wyrzucić pralkę na śmietnik. Ponieważ podobnie, jak to ma miejsce w przypadku utylizacji mebli, sprzęt RTV i AGD można wyrzucać wyłącznie do specjalnych kontenerów podstawianych cyklicznie przez firmę zajmującą się odbiorem śmieci na terenie miasta. Pamiętaj, że nieprzestrzeganie prawa w tym zakresie wiąże się z karami finansowymi. Dlatego jeśli chcesz się szybko pozbyć niepotrzebnych sprzętów, a nie chcesz płacić wysokich mandatów, zleć nam utylizację AGD i RTV w dogodnym dla siebie terminie. Nasi pracownicy działają szybko i profesjonalnie, dlatego nie musisz obawiać się o jakiekolwiek uszkodzenia pozostałego mienia podczas odbioru sprzętów.

 

Dlaczego warto z nami utylizować meble i AGD 

Z pewnością jest wiele powodów, które przemawiają za tym, że warto nam powierzyć utylizację mebli i sprzętu AGD.

  1. Oszczędzasz czas.

Nie musisz czekać wielu tygodni na pozbycie się z domu niepotrzebnych sprzętów i mebli. Ponieważ odbierzemy je w odpowiednim dla Ciebie terminie.

  1. Posiadamy odpowiedni transport

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego posiadamy flotę, która zapewnia odbiór mebli i sprzętu AGD w każdej ilości o każdych gabarytach.

  1. Jesteśmy elastyczni

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy Klient ma swoje własne oczekiwania względem współpracy i odbioru mebli i sprzętu. Ponieważ każdy ma swoje sprawy prywatne i zawodowe, które wpływają na jego dostępność, jesteśmy elastyczni, czyli do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób.

  1. Jesteśmy profesjonalistami

Jesteśmy profesjonalistami. Dlatego działamy szybko, zgodnie z prawem i ustaleniami. Szanujemy naszych Klientów i ich czas.

 

Utylizacja mebli WROCŁAW – cena 

Jeśli chcesz wiedzieć z jakim wiąże się kosztem utylizacja mebli, cena uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim od rodzaju odpadu, jego gabarytów i ilości. Aby poznać dokładną wycenę utylizacji mebli i sprzętu AGD, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.

Utylizacja Mebli Wrocław - szybko, bez stresu, czysto

 

 

 

Przeprowadzki firm Wrocław | Czas-start.pl

czas-start@o2.pl

+48 669 872 772

Kontakt

Zadzwoń do nas z zapytaniem o przeprowadzkę  

Zadzwoń do firmy czas-start

 Czas-start Wrocław Stabłowice                   ul. Oliwkowa 9

                        54-054 Wrocław

Odwiedź nas

Przeprowadzki domów i mieszkań

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki międzynarodowe

Sprzątanie mieszkań i domów

Utylizacja sprzętu i mebli

Przechowywanie mebli