1.Czym charakteryzuje się przeprowadzka z Czas-Start?

Przeprowadzka Czas-Start specjalizuje się w transporcie ładunków z punktu A do punktu B. Firma profesjonalnie i kompleksowo zrealizuje każde zlecenie służąc również pomocą w załadunku oraz rozładunku. To klient decyduje o miejscu dowozu a także dniu i godzinie, w jakim ma on nastąpić.

2. Na jakim obszarze realizują Państwo swoje usługi?

Firma przeprowadzkowa Czas-Start zlokalizowana jest we Wrocławiu. Wrocław stanowi zatem lokalizację, w której realizujemy najwięcej zleceń. Niemniej jednak przyjmujemy zamówienia na terytorium całej Polski i Europy. Zdarza nam się również świadczyć międzynarodowe usługi transportowe dla firm i osób prywatnych.

3. Jak się rozliczymy za usługę? Czy konieczne jest wpłacenie zaliczki?

Jeżeli zlecona nam przeprowadzka ma charakter lokalny, wcześniejsze wpłacenie zaliczki nie jest wymagane, zaś sama płatność wykonana może być za pomocą przelewu bankowego lub gotówki, bezpośrednio po zrealizowaniu przez nas usługi. Płatności przelewem są rozwiązaniem stosowanym szczególnie w przypadku klientów zaufanych, z którymi już od dłuższego czasu prowadzimy współpracę. Wcześniejsze wpłacenie zaliczki wymagane jest przez nas w przypadku usług o charakterze międzynarodowym, bądź dalszych tras krajowych.

4. Czy w trakcie realizacji transportu przez CZAS-START obecność właściciela jest konieczna?

Nie, w trakcie transportu nie jest konieczna obecność właściciela. Wystarczy osoba, która wskaże ekipie transportowej rzeczy i przedmioty, które mają zostać zabrane i przewiezione w nowe miejsce.

5.Czy firma przeprowadzkowa Czas-Start zabezpiecza meble przed transportem?

W celu zabezpieczenia transportowanych mebli wszystkie auta posiadają specjalne zaczepy na pasy. Firma ma również do dyspozycji koce, gąbki, folie strecz i folie bąbelkowe, które dodatkowo zabezpieczą meble. Aby ułatwić wszelkie relokacje, pracownicy korzystają z wózków dwukołowych oraz platformowych.

6.W jaki sposób złożyć zamówienie na przeprowadzkę ?

Zamówienia przyjmujemy od Państwa zarówno telefonicznie, jak i mailowo. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.Kiedy i w jakiej formie otrzymam wycenę przeprowadzki lub transportu?

Jeżeli chodzi o wycenę niewielkiej przeprowadzki na terenie Wrocławia, otrzymacie ją już podczas rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Jeżeli zlecenie dotyczy trasy po Polsce, bądź usługi międzynarodowej, nasz pracownik przed opracowaniem wyceny dokonuje wizualnych oględzin na miejscu u klienta. Jeżeli nie mamy możliwości bezpośredniej wizyty u klienta, dokonywana jest ona na podstawie indywidualnych ustaleń poczynionych drogą mailową. Polega to na przesłaniu przez klienta spisu rzeczy, które będą transportowane, zaś my dokonujemy na tej podstawie kalkulacji i przesyłamy gotową propozycję.

8.Z jakim wyprzedzeniem powinniśmy się umówić?

Optymalnym czasem na umówienie się jest okres poprzedzający wykonanie usługi o około dwa tygodnie. Oczywiście w niektórych przypadkach będziemy w stanie zrealizować działania zlecone nam nawet dzień wcześniej lub tego samego dnia. Zachęcamy jednak do wcześniejszej rezerwacji terminów, szczególnie jeśli zmiana miejsca zamieszkania planowana jest na ostatni tydzień miesiąca, stanowiący dla nas okres szczególnie wytężonej pracy i napiętych terminów.

9.Jak wiele czasu zabiera przeprowadzka?

To ile czasu zabierze dana usługa zależy przede wszystkim od ilości transportowanego mienia, a także jego indywidualnych wymagań. Zazwyczaj usługa realizowana od początku do końca na terenie Wrocławia zabiera około 2-5 godzin. W przypadku dalszych odległości, zależy to od ilości kilometrów. Przykładowo przeprowadzka do Niemiec zajmuje zazwyczaj około 1 - 2 dni.

10.W jaki sposób powinniśmy się przygotować do przeprowadzki?

Radzimy wcześniej zaplanować ogólne ustawienie mebli w mieszkaniu. Polecamy również nie zostawiać wszystkiego na ostatni wieczór. Pozostałe elementy - to już nasze zmartwienie.

11.Co jeszcze, oprócz przeprowadzek znajduje się w Państwa ofercie?

Oprócz realizacji przeprowadzkowych oraz transportowych, by wyjść naprzeciw potrzebom szerokiego grona naszych klientów posiadamy w ofercie usługę utylizacji starych mebli. Dodatkowo rozkręcamy i skręcamy meble, ustawiamy i zabezpieczmy mienie. 

12.Od czego zależy cena realizowanej przez Państwa usługi?

Cena każdej usługi transportowej zależy w głównej mierze od tego ile oraz jakiego rodzaju mienie ma zostać przewiezione. W przypadku zleceń realizowanych na terenie Wrocławia, rozliczamy się w systemie roboczogodzin, przy uwzględnieniu wyłącznie rzeczywistego czasu poświęconego na pracę. Opłaty za dojazd do klienta i powrót do bazy nie są doliczane. W przypadku przedmiotów posiadających większe gabaryty i ciężar, stosujemy odrębną wycenę. Jeżeli Państwa zlecenie dotyczyć będzie dalszych dystansów, największy wpływ na cenę będzie w tym przypadku miała odległość pomiędzy punktem początkowym, a docelowym.

13.Czy mogę dojechać razem z Państwem do docelowego miejsca mojej przeprowadzki?

Często zdarza się to w przypadku usług o charakterze lokalnym, gdzie podróż nie jest długa. Raz na jakiś czas zdarza nam się także zabrać klienta w dalszą trasę. Z racji jednak na to, że podróż w ciężarówce bywa męcząca, nasi klienci zazwyczaj decydują się docierać do miejsca docelowego na własną rękę.

 

ZAMÓW 

PRZEPROWADZKĘ I SPRZĄTANIE !!! 

Wyślij formularz skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny 

Kontakt do firmy przeprowadzkowej
Kontakt Czas-start przeprowadzki Wrocław
Przewieziemy twoje meble, sprzęt RTV i AGD, kanapę na terenie Wrocławia i okolic. Zapakujemy kartony, skręcimy i rozkręcimy meble.

Pytania i odpowiedzi dotyczące przeprowadzki - Czas-Start

czas-start@o2.pl

+48 669 872 772

Przewozimy kanapy, meble, sprzęty AGD i RTV. Pakujemy, ładujemy i rozładujemy podczas przeprowadzki
Rodzaj oferty:
Oferta Indywidualna
Oferta dla firm
Inne zapytanie
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
pakowanie mebli i innych elementów wskazanych przez Klienta. Załadunek i rozładunek towarów.
Przeprowadzki Wrocław - w swojej flocie samochody przystosowane do przeprowadzki, transportu mebli, kanap i innych elementów będącym wyposażeniem Państwa domu i biura. 

czas-start@o2.pl

+48 669 872 772

Kontakt

Zadzwoń do nas z zapytaniem o przeprowadzkę  

Zadzwoń do firmy czas-start

 Czas-start Wrocław Stabłowice                   ul. Oliwkowa 9

                        54-054 Wrocław

Odwiedź nas

Przeprowadzki domów i mieszkań

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki międzynarodowe

Sprzątanie mieszkań i domów

Utylizacja sprzętu i mebli

Przechowywanie mebli