Przewieziemy twoje meble, sprzęt RTV i AGD, kanapę na terenie Wrocławia i okolic. Zapakujemy kartony, skręcimy i rozkręcimy meble.
W przypadku przeprowadzek międzymiastowych i krajowych  oferujemy Państwu usługę lokalizacji Naszych pojazdów, aby w pełni widzieli Państwo miejsce przebywania pojazdu i szacunkowy czas przyjazdu.

CZAS-START tani transport Wrocław

31 października 2021

Usługi transportowe Wrocław - przeprowadzki mieszkań i domów

 

Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług do każdej usługi należy podejść indywidualnie, aby oszacować czas, podać sugerowaną ilość tragarzy i pracowników i dostosować odpowiedni pojazd z Naszej floty.
Oszczędzamy Państwa czas i stres, stąd chwila małego wywiadu i kilka odpowiedzi na pytania pomoże jak najbardziej dobrać ofertę do Państwa potrzeb
 
Wyszkolona grupa pracowników i tragarzy profesjonalnie zapakuje Państwa mienie przy pomocy folii, opakowań kartonowych, folii bąbelkowej i taśm spinających.
 
Proponowane przez Nas usługi posiadają wiele opcji, a więc prosimy o składanie wszelkich pytań w momencie wywiadu usług.
 

Przeprowadzki firm 

 

Przewóz firmy jest dużym przedsięwzięciem, w którym możemy Państwu pomóc.
Oprócz transportu wniesienia i zniesienia oferujemy profesjonalny system pakowania dokumentacji, segregatorów i innych sprzętów biurowych ze specjalnym oznakowaniem zgodnym z życzeniem Klienta. Nasze doświadczenia pozwoliły na wprowadzenie systemu znakowania kartonów i pojemników, które bez problemu odnajdą miejsce w nowym biurze i obiekcie w odpowiednim dziale Firmy, czy też personalnie przy danej osobie.
 

Przeprowadzki międzynarodowe

 

Dojedziemy wszędzie gdzie życzy sobie Nasz Klient. Odległość nie jest dla Nas przeszkodą - usługi transportowe Wrocław.

 

TANI TRANSPORT WROCŁAW

 

Poprzez dobrze rozbudowany system logistyczny łańcuchu transportowego jesteśmy w stanie dotrzeć w dowolne miejsce. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć Państwa mienie  na czas transportu wraz z usługą zapakowania , zniesienia i wniesienia, tak aby wszelkie transportowane elementy dotarły do miejsca przeznaczenia w nieskazitelnym stanie.
System pakowania i oznaczeń elementów jest dla Nas najważniejszy w przypadku przeprowadzek międzynarodowych co zapewnia dostawę Państwa mienia w dowolne miejsce wybrane przez Naszego Klienta. W przypadku przeprowadzek międzynarodowych oferujemy Państwu usługę lokalizacji Naszych pojazdów, aby w pełni widzieli Państwo miejsce przebywania pojazdu i szacunkowy czas przyjazdu.
 

Transport międzymiastowy - krajowy - Tani transport Wrocław

 

Duża flota Naszych pojazdów i mobilność pozwala na realizację zlecenia z dnia na dzień i godziny na godzinę.
Rozwiązania transportowo - logistyczne pozwalają na dostawę i transport Państwa mienia w kilka godzin od momentu podjęcia zlecenia, w dowolne miejsce w wybranym systemie obsługi transportu, wniesienia i zniesienia.
W przypadku przeprowadzek międzymiastowych i krajowych  oferujemy Państwu usługę lokalizacji Naszych pojazdów, aby w pełni widzieli Państwo miejsce przebywania pojazdu i szacunkowy czas przyjazdu.
 

Utylizacja mebli i innych przedmiotów z zabezpieczeniem saveup

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, świadczymy również usługi utylizacji zbędnych przedmiotów jak mebli, sprzętu AGD / RTV, śmieci po przeprowadzce i innych zgodnie z ustaleniami. Kompleksowo opróżniamy lokale na zlecenia Naszych Klientów i służb.
W przypadku opróżnień całkowitych na zlecenia służb i komorników stosujemy system saveup w celu zabezpieczenia przedmiotów do utylizacji, ewentualnych przedmiotów zajęć komorniczych lub przedmiotów zabezpieczonych.
 
System saveup gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu i zabezpieczenie systemowe - usługi transportowe Wrocław
 

Sprzątanie / dezynsekcja / deratyzacja

 

Na życzenie Naszych Klientów sprzątamy i czyścimy miejsca po przeprowadzce pozostawiając pomieszczenia czyste i przygotowane pod innych najemców. Zgodnie z wymaganiami dostosowujemy ofertę czyszczenia i sprzątania poprzez mycie okien, odkurzanie podłóg mycie podłóg, dezynsekcję czy deratyzację zgodnie z życzeniem Klienta.

czas-start@o2.pl

+48 669 872 772

Kontakt

Zadzwoń do nas z zapytaniem o przeprowadzkę  

Zadzwoń do firmy czas-start

 Czas-start Wrocław Stabłowice                   ul. Oliwkowa 9

                        54-054 Wrocław

Odwiedź nas

Przeprowadzki domów i mieszkań

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki międzynarodowe

Sprzątanie mieszkań i domów

Utylizacja sprzętu i mebli

Przechowywanie mebli