Przewieziemy twoje meble, sprzęt RTV i AGD, kanapę na terenie Wrocławia i okolic. Zapakujemy kartony, skręcimy i rozkręcimy meble.
Czy firma przeprowadzkowa świadczy kompleksowe usługi przeprowadzek?  Co obejmują usługi przeprowadzkowe? Czy przeprowadzka obejmuje również pakowanie rzeczy?

FAQ - najczęściej zadawane pytania o usługi przeprowadzkowe Wrocław z odpowiedziami

20 czerwca 2022

Klienci, którzy zlecają nam przeprowadzki pierwszy raz, mają najczęściej wiele pytań, które się powtarzają. Dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na nie w oddzielnym artykule. W związku z czym, przedstawiamy Ci FAQ, czyli często zadawane pytania wraz z odpowiedziami na temat - usługi przeprowadzkowe Wrocław.

Czym się różni usługa przeprowadzki od transportu? Czy przeprowadzka z firmą przeprowadzkową jest tańsza? Czy firma przeprowadzkowa przeprowadza też biura i firmy?

Czym się różni usługa przeprowadzki od usługi transportowej?

Przeprowadzka, czyli usługa przeprowadzkowa, to specyficzna forma usługi przewozowej lub transportowej, na którą składa się przeniesienie lub przewiezienie rzeczy z jednego punktu, będącego punktem załadunku, do innego punktu, który jest rozładunku, a poza przewozem rzeczy pod wskazany adres, przeprowadzka obejmuje również dobór odpowiednich osób do przeprowadzenia usługi, samochodu, a następnie zabezpieczenie rzeczy i ich transport pod wskazany adres, gdzie nastąpi ich rozładunek.

 

Czy przeprowadzka z firmą przeprowadzkową jest tańsza?

Przeprowadzka z firmą przeprowadzkową <https://czas-start.pl/kontakt> w ostatecznym rozrachunku jest tańsza. Dlaczego? Bo oszczędzasz czas. Ponieważ masz pewność, że przeprowadzane rzeczy nie ulegną zniszczeniu. Ponadto nasi Klienci najczęściej nie posiadają samochodów dostawczych, co oznacza, że przeprowadzając się musieliby wykonywać kilka kursów samochodem osobowym, co przy obecnych cenach paliw byłoby niezwykle kosztowne.

 

Dla kogo oferta? Czy firma przeprowadzkowa przeprowadza też biura i firmy?

Każda firma przeprowadzkowa funkcjonuje na własnych zasadach. Dotyczy to nie tylko sektora działalności, ale również współpracy z Klientami. Natomiast firma przeprowadzkowa Czas- Start <https://czas-start.pl/kontakt> współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Co oznacza, że przeprowadzamy nie tylko domy, ale również biura, hale, obiekty przemysłowe i inne tego typu.

 

Czy termin przeprowadzek z firmą trzeba rezerwować?

I tak, i nie. Teoretycznie nie musisz rezerwować wcześniej usługi przeprowadzkowej. Musisz jednak mieć na uwadze, że nie możemy Ci zagwarantować, że będziemy w stanie przeprowadzić Cię z dnia na dzień. Mamy wielu Klientów, co wiąże się z mniejszą dostępnością czasową. Dla pewności powinieneś się skontaktować z naszym biurem Czas – Start przynajmniej tydzień przed przeprowadzką.

Jakie są zalety - usługi przeprowadzkowe Wrocław?

Przeprowadzki z firmą posiadają wiele zalet. Dlatego usługi przeprowadzkowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony obywateli. Po pierwsze, przeprowadzka z firmą przeprowadzkową jest szybsza. Poza tym:

  • masz pewność, że nie zniszczysz przewożonych rzeczy,

  • przeprowadzka z firmą jest tańsza od przeprowadzki na własną rękę,

  • nie denerwujesz się, że coś idzie nie po Twojej myśli.

 

Jak długo trwa przeprowadzka?

Nie da się odpowiedzieć, jak długo trwa przeprowadzka, ponieważ nie ma uniwersalnego czasu trwania usługi. Przede wszystkim dlatego, że czas przeprowadzki uzależniony jest od wielu czynników, w tym od odległości pomiędzy punktem załadunku, a punktem rozładunku. Kolejnym czynnikiem wpływającym na czas trwania przeprowadzki jest liczba rzeczy do przewiezienia. Mało tego, na czas trwania przeprowadzki wpływ ma również to, czy jest podjazd dla samochodów przed budynkiem oraz czy w budynku jest winda.

 

Czy firma przeprowadzkowa świadczy kompleksowe usługi przeprowadzek?

Usługi przeprowadzkowe Wrocław - oferta firm przeprowadzkowych jest różna. Natomiast Czas – Start, jako profesjonalna firma przeprowadzkowa świadczy kompleksowe usługi przeprowadzek <https://czas-start.pl/uslugi-przeprowadzki-wroclaw>, na które składają się nie tylko same usługi przeprowadzkowe, ale również inne, jak:

  • przechowywanie i magazynowanie mebli oraz sprzętów na czas przeprowadzki.

  • sprzątanie po przeprowadzce,

  • utylizacja sprzętu i mebli.

Co obejmują usługi przeprowadzkowe?

Usługi przeprowadzkowe Wrocław co do zasady obejmują załadunek rzeczy w miejscu odbioru, zabezpieczenie przewożonych rzeczy w samochodzie dostawczym, a następnie przewiezienie ich pod wskazany adres i rozładunek. Natomiast wielu Klientów zleca nam również dodatkowe działania i czynności, jak np. pakowanie do przeprowadzki lub sprzątanie po przeprowadzce.

Czy przeprowadzka obejmuje również pakowanie rzeczy?

Podstawowa usługa przeprowadzkowa nie obejmuje ani pakowania rzeczy, ani ich rozpakowywania. Natomiast możesz nam zlecić pakowanie rzeczy, jako usługę dodatkową do usługi przeprowadzkowej.

Czy termin przeprowadzek z firmą trzeba rezerwować? Usługi przeprowadzkowe Wrocław

Czy wycena przeprowadzki jest dodatkowo płatna?

Wycena przeprowadzki z firmą przeprowadzkową uzależniona jest od polityki firmy. Firma przeprowadzkowa Czas – Start nie pobiera żadnych opłat za wycenę swoich usług. Dbamy o to, aby nasi Klienci nie musi ponosić dodatkowych kosztów. Dlatego wyceny są u nas bezpłatne.

Jaki jest koszt przeprowadzki? Czy jest on stały?

Cennik poszczególnych usług firmy Czas – Start jest stały. Aczkolwiek koszt przeprowadzki uzależniony jest od wyboru wariantu usługi, czyli tego, czy wybierasz opcję przeprowadzki z samym transportem, czy opcję transportu z pomocą kierowcy,  czy może decydujesz się na przeprowadzkę z pomocą 2 osób przy załadunku. Oczywiście na koszt przeprowadzki wpływ ma też to, czy przeprowadzka odbywa się na terenie Wrocławia, czy miejscem rozładunku jest inna miejscowość. Poza tym świadczymy również przeprowadzki i transport zagraniczny, co zwiększa koszt przeprowadzki.

 

Czy można zmniejszyć koszt przeprowadzki?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz ponieść, jak najmniejsze koszty przeprowadzki. Jest to całkowicie naturalne. Jeśli obawiasz się, że Twoja sytuacja finansowa może ulec znacznemu pogorszeniu przy zleceniu przeprowadzki profesjonalnej firmie przeprowadzkowej, możesz w prosty sposób obniżyć koszt przeprowadzki. Przede wszystkim samodzielnie spakuj rzeczy. Następnie zadbaj o racjonalną ich segregację. Oczywiście postaraj się, aby zajmowały, jak najmniej miejsca. Poproś znajomego o pomoc przy załadunku i rozładunku. Więcej informacji na temat zmniejszenia kosztów przeprowadzki uzyskasz w artykule <https://czas-start.pl/jak-zmniejszyc-koszty-przeprowadzki> na naszym blogu.

 

czas-start@o2.pl

+48 669 872 772

Kontakt

Zadzwoń do nas z zapytaniem o przeprowadzkę  

Zadzwoń do firmy czas-start

 Czas-start Wrocław Stabłowice                   ul. Oliwkowa 9

                        54-054 Wrocław

Odwiedź nas

Przeprowadzki domów i mieszkań

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki międzynarodowe

Sprzątanie mieszkań i domów

Utylizacja sprzętu i mebli

Przechowywanie mebli