Przewieziemy twoje meble, sprzęt RTV i AGD, kanapę na terenie Wrocławia i okolic. Zapakujemy kartony, skręcimy i rozkręcimy meble.
Istnieje wiele powodów, dla których warto zlecić przeprowadzkę firmie przeprowadzkowej.

Dlaczego warto zlecić przeprowadzkę firmie przeprowadzkowej?

22 lutego 2024

Istnieje wiele powodów, dla których warto zlecić przeprowadzkę firmie przeprowadzkowej. Jeśli czeka Cię przeprowadzka, powinieneś koniecznie przeczytać ten tekst. Zapewne wiele z korzyści płynących z korzystania z usług firm przeprowadzkowych Cię zaskoczy.

 

Przeprowadzka na własną rękę lub z firmą przeprowadzkową

Wszystko ma swoje wady i zalety. Dotyczy to również przeprowadzki na własną rękę i przeprowadzki z firma przeprowadzkową. Zaletą pierwszej opcji jest pozornie niższa cena przeprowadzki i poprowadzenie całych przenosin według własnego pomysłu. Niestety wadą takiego rozwiązania jest zdecydowanie większe ryzyko uszkodzeń transportowanego mienia, wydłużony czas przeprowadzki oraz zmęczenie. Z kolei minusem przeprowadzki z firmą przeprowadzkową jest konieczność poniesienia pewnych kosztów z nią związanych. I to jedyna wada tej opcji. Natomiast zalet jest zdecydowanie więcej niż korzyści płynących ze samodzielnie organizowanej przeprowadzki.

 

Dlaczego warto zlecać przeprowadzki firmie przeprowadzkowej

Zlecenie przeprowadzki firmie przeprowadzkowej może przynieść szereg korzyści i ułatwień. Dotyczy to zarówno przenosin firmy, jak i mieszkań lub domów. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety płynące z korzystania z usług profesjonalnej firmy od przeprowadzek.

 

Profesjonalizm i doświadczenie firmy od przeprowadzek ma znaczenie

Z pewnością profesjonalna firma przeprowadzkowa posiada bogate doświadczenie w organizacji przenosin przedsiębiorstw, jak i mieszkań. Pracownicy takiej firmy doskonale wiedzą, jak szybko i mądrze pakować, zabezpieczać, a następnie przenosić, transportować i rozpakowywać mienie. Firmy przeprowadzkowe robią to w taki sposób, że minimalizują ryzyko powstawania jakichkolwiek uszkodzeń i strat w trakcie przeprowadzki.

 

Oszczędność czasu i energii

Oczywistą zaletą zlecenia przeprowadzki firmom przeprowadzkowym jest oszczędność czasu i…energii właściciela. Korzystanie z usług przeprowadzkowych pozwala właścicielowi i jego najbliższym skoncentrować się na innych, ważniejszych sprawach. Z kolei pracownicy przenoszonych przedsiębiorstw nie muszą odrywać się od swoich codziennych obowiązków służbowych, poświęcając ten czas na organizację przenoszenia biura. Z pewnością ma to ogromny wpływ na pracę przedsiębiorstwa i krótkie przestoje w produkcji.

 

Istnieje wiele powodów, dla których warto zlecić przeprowadzkę firmie przeprowadzkowej.

 

Wszystkie akcesoria i samochód dostawczy

Przeprowadzka wymaga nie tylko dostępu do samochodu, ale również wielu narzędzi, które ułatwiają pakowanie, zabezpieczanie i przenoszenie mienia. Możesz sobie wyobrazić demontaż mebli i ich transport. Jeśli zrobisz to na własną rękę, zajmie Ci to dużo czasu. Stracisz energię i zapał do pracy. Natomiast firmy przeprowadzkowe posiadają odpowiedni sprzęt i materiały do pakowania oraz pojemny samochód, idealnie nadający się do przeprowadzek. Dzięki temu możesz być pewny, że Twój dobytek życia będzie odpowiednio zabezpieczony i przewieziony w krótkim czasie w bezpieczny sposób pod nowy adres.

 

Zminimalizowane ryzyko uszkodzeń i innych szkód

Przeprowadzki na własną rękę kończą się uszkodzeniami transportowanego mienia. Dotyczy to zwłaszcza mebli, sprzętu RTV i AGD oraz delikatnych przedmiotów, jak np. szkło. O tym, jak pakować tego typu rzeczy piszemy w innym artykule na naszym blogu. Jeśli czeka Cię przeprowadzka, powinieneś zdać sobie sprawę, że profesjonalne firmy przeprowadzkowe są odpowiedzialne za bezpieczeństwo mienia swoich klientów. Dla większego komfortu klientów, właściciele firm przeprowadzkowych mają wykupione ubezpieczenie OC. Dzięki niemu, klienci korzystający z usług przeprowadzkowych mają pewność, że w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z mieniem, uzyskają za straty odpowiedniej wysokości odszkodowanie.

 

Elastyczność w planowaniu i dopasowanie się do potrzeb klienta

Firmy przeprowadzkowe są elastyczne. Dzięki temu są w stanie dostosować się do potrzeb klienta. Z profesjonalną firmą od przeprowadzek możesz zaplanować przenosiny pod nowy adres tak, aby minimalizować zakłócenia w codziennym funkcjonowaniu rodziny lub przedsiębiorstwa.

 

Bezpieczeństwo podczas przeprowadzki

Przeprowadzki są dużym wyzwaniem nawet dla silnych i wysportowanych osób. Podczas demontażu mebli, pakowania sprzętu RTV i AGD oraz przenoszenia kartonów do samochodu często dochodzi u niedoświadczonych osób do różnorakich nadwyrężeń i naciągnięć mięśni. Zlecenie przeprowadzki firmie przeprowadzkowej pomaga zapewnić bezpieczeństwo domownikom i ograniczyć ryzyko wypadku przy pracy personelu przedsiębiorstwa, który odpowiedzialny byłby za przeprowadzkę.

 

Profesjonalne doradztwo

Kolejną korzyścią płynącą z korzystania z usług przeprowadzkowych jest profesjonalne doradztwo osób zatrudnionych w firmach przeprowadzkowych. Pracownicy firm przeprowadzkowych zapewniają klientom profesjonalne doradztwo dotyczące planowania przebiegu przeprowadzki czy efektywnego pakowania mienia.

 

Po czym poznać profesjonalną firmę od przeprowadzek

Zlecenie przeprowadzki firmie specjalizującej się w tym obszarze może przynieść przeprowadzającym się pod nowy adres nie tylko oszczędność czasu, ale również inne korzyści. Najważniejsze z nich to również zminimalizowanie ryzyka oraz profesjonalna organizacja procesu przenoszenia mienia. To rozwiązanie może być szczególnie korzystne dla przedsiębiorstw, które przenoszą się na nowe miejsce lub dokonują zmian w zajmowanej przestrzeni biurowej. Oczywiście przeprowadzka z firmą przynosi korzyści tylko wtedy, kiedy klient ma do czynienia z profesjonalistami. Po czym poznać profesjonalną firmę od przeprowadzek? Przede wszystkim po tym, że już na początku kontaktu z klientem zadaje dość szczegółowe pytania dotyczące przeprowadzki. Poza tym, zawsze warto sprawdzić w Internecie opinie na jej temat.

 

czas-start@o2.pl

+48 669 872 772

Kontakt

Zadzwoń do nas z zapytaniem o przeprowadzkę  

Zadzwoń do firmy czas-start

 Czas-start Wrocław Stabłowice                   ul. Oliwkowa 9

                        54-054 Wrocław

Odwiedź nas

Przeprowadzki domów i mieszkań

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki międzynarodowe

Sprzątanie mieszkań i domów

Utylizacja sprzętu i mebli

Przechowywanie mebli