Przewieziemy twoje meble, sprzęt RTV i AGD, kanapę na terenie Wrocławia i okolic. Zapakujemy kartony, skręcimy i rozkręcimy meble.
zastanów się, czy wybrałeś profesjonalną firmę przeprowadzkową. Jakie korzyści masz ze współpracy z firmą przeprowadzkową i jakie problemy możesz napotkać decydując się na powierzenie przeprowadzki nieodpowiedniej firmie?

Dlaczego wybór firmy przeprowadzkowej ma znaczenie?

29 czerwca 2022

Wybór firmy przeprowadzkowej ma znaczenie dla przebiegu samej przeprowadzki, Twojego komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Wybór nieodpowiedniej i niedoświadczonej firmy może skutkować pojawieniem się różnorakich problemów, które mogą Cię słono kosztować. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji, zastanów się, czy wybrałeś profesjonalną firmę przeprowadzkową.

 

Jak działa firma przeprowadzkowa?

Każda działająca na rynku firma przeprowadzkowa działa w oparciu o własne zasady i warunki współpracy. Niemniej ogólny zarys działalności firm przeprowadzkowych jest podobny. Poza tym pewne elementy są identyczne dla wszystkich firm przeprowadzkowych. Zaliczyć do nich można przede wszystkim podjęcie się zlecenia po jego uprzedniej bezpłatnej wycenie. Mimo, że firmy przeprowadzkowe świadczą analogiczne usługi, to podobnie, jak w innych branżach, występują pomiędzy nimi pewne różnice, które w konsekwencji wpływają na jakość świadczonych usług. Dlatego wybór firmy przeprowadzkowej nie powinien być przypadkowy.

Wybór firmy przeprowadzkowej  ma znaczenie dla przebiegu samej przeprowadzki, Twojego komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Wybór nieodpowiedniej i niedoświadczonej firmy może skutkować pojawieniem się różnorakich problemów, które mogą Cię słono kosztować .

Dlaczego warto korzystać z usług przeprowadzkowych podczas przeprowadzki?

Istnieje wiele powodów, dla których korzystanie z usług przeprowadzkowych oferowanych przez firmy przeprowadzkowe jest dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim klienci oszczędzają swój czas. Zamiast poświęcać czas na przewożenie rzeczy, co w przypadku posiadania mniejszego samochodu oznacza pokonywanie tej samej trasy nawet kilkukrotnie, mogą poświęcić czas na pracę lub chwile w gronie rodzinnym. Ponadto przeprowadzka z firmą przeprowadzkową to co do zasady także bezpieczeństwo Twoich rzeczy. Pracownicy profesjonalnych firm przeprowadzkowych doskonale wiedzą, w jaki sposób przeprowadzać rzeczy, aby nie uległy one jakiemukolwiek zniszczeniu lub uszkodzeniu. Zlecenie przeprowadzki firmie przeprowadzkowej pozwala również zminimalizować nerwy i stres związany z samą przeprowadzką. Społeczeństwo najczęściej nie lubi się przeprowadzać, dlatego możesz zadbać o swoje samopoczucie i komfort. W końcu wszystkie prace mogą zlecić firmie przeprowadzkowej. Zatem to doskonałe rozwiązanie, kiedy zależy Ci na:

  • oszczędności czasu,

  • swoim komforcie,

  • bezpieczeństwie.

 

 

Wybór firmy przeprowadzkowej nie całkiem łatwy

Wybór firmy przeprowadzkowej nie jest łatwy. Na rynku wrocławskim <https://stat.gov.pl/wyszukiwarka/?query=tag:transport> działalność przeprowadzkową prowadzi wiele przedsiębiorstw i liczba ta stale rośnie. Oczywiście mnogość firm przeprowadzkowej sprawia, że trudniej jest wybrać firmę, która odpowiada naszym potrzebom. Mimo wszystko, jeśli zależy Ci na bezproblemowej przeprowadzce, musisz znaleźć profesjonalną firmę przeprowadzkową <https://czas-start.pl/kontakt>. W przeciwnym razie możesz liczyć na różnorakie problemy podczas przeprowadzki. Profesjonalna firma przeprowadzkowa zada Ci kilka istotnych pytań. Co znaczy, że jeśli pracownik firmy przeprowadzkowej nie pyta Cię o kwestie dotyczące:

  • demontażu i montażu mebli,

  • ilości rzeczy do przewiezienia,

  • kartonów na przeprowadzki,

  • miejsca załadunku i rozładunku,

  • rodzaju rzeczy do przewiezienia,

powinna Ci się zapalić lampka ostrzegawcza. Więcej informacji na temat pytań firmy przeprowadzkowej znajdziesz tutaj <https://czas-start.pl/o-co-zapyta-cie-firma-przeprowadzkowa>.

 

Problemy, jakie mogą wystąpić podczas przeprowadzki

Wybór firmy przeprowadzkowej ma znaczenie, jeśli chcesz uniknąć wystąpienia kilku problemów, które potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. Dotyczą one w szczególności takich kwestii, jak przesunięcie terminu przeprowadzki, uszkodzenia i zaginięcia mienia, zmiany ceny przeprowadzki na wyższą, a także nieprofesjonalnego podejścia do Klienta lub nawet nieuczciwych pracowników firmy przeprowadzkowej.

 

Uszkodzenie mienia

Uszkodzenie mienia jest sytuacją stresującą i niewątpliwie przykrą dla Klienta. Zwłaszcza, jeśli dotyczy to pamiątek rodzinnych lub przedmiotów o wysokiej wartości emocjonalnej albo takich, których już nie można nabyć na rynku. Natomiast profesjonalna firma przeprowadzkowa, a dokładniej jej pracownicy, wiedzą w jaki sposób zabezpieczać przewożone mienie, aby całe dotarło pod wskazany przez Klienta adres.

 

Zmiana ceny

Równie problematyczne zdaje się być zmiana ceny usługi przeprowadzkowej. Oczywiście chodzi o wzrost ceny przeprowadzki. Przeprowadzka powinna kosztować zgodnie z wyceną przedstawioną przez firmę przeprowadzkową. Wyjątek stanowi sytuacja, kiedy zataiłeś pewne fakty przed firmą przeprowadzkową, a wzrost ceny spowodowany jest nowymi okolicznościami. Wówczas może się okazać, że cena przeprowadzki jest rzeczywiście wyższa niż ta przedstawiona początkowo.

 

Nieuczciwi pracownicy

Pewnym problemem dla zadowolenia z przeprowadzki są nieuczciwi pracownicy firmy przeprowadzkowej. Przy czym brak uczciwości pracownika firmy przeprowadzkowej obejmuje przede wszystkim sytuacje, kiedy mienie ulega zniszczeniu w transporcie, a pracownik wypiera się tego, że mienie zostało uszkodzone w trakcie przeprowadzki.

 

Nieprofesjonalne podejście do Klienta

Kolejną kwestią jest nieprofesjonalne podejście do Klienta. A dokładniej sposób komunikacji z Klientem. Pracownicy firmy przeprowadzkowej powinni wyróżniać się wysoką kulturą. Nawet wtedy, kiedy sytuacja robi się napięta.

 

Przesunięcie terminu przeprowadzki

Przesunięcie terminu przeprowadzki jest problematyczne dla Klienta. Wyobraź sobie sytuację, kiedy bierzesz wolne w pracy na czas przeprowadzki, a ta nie ma miejsca, ponieważ firma ją przesuwa o kilka dni. Co wtedy? Przede wszystkim pozostaje niesmak. Natomiast wybierając profesjonalną firmę przeprowadzkową, takie sytuacje nie mają miejsca.

czas-start@o2.pl

+48 669 872 772

Kontakt

Zadzwoń do nas z zapytaniem o przeprowadzkę  

Zadzwoń do firmy czas-start

 Czas-start Wrocław Stabłowice                   ul. Oliwkowa 9

                        54-054 Wrocław

Odwiedź nas

Przeprowadzki domów i mieszkań

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki międzynarodowe

Sprzątanie mieszkań i domów

Utylizacja sprzętu i mebli

Przechowywanie mebli